Адаптер паска безпеки
замість автокрісла
Захист від штрафу 510 грн.
Безпека вашої дитини
Акційний період:
Звичайна ціна: 265 грн.
Ціна сьогодні:⠀⠀грн.
149
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Головні переваги:
Безпека вашої дитини
При використанні адаптера, ремінь притискає плечі (як передбачено трьохточковою системою кріплення безпеки) і не проходить через шию / особа вашої дитини
Адаптер дуже компактний і легкий
У порівнянні з громіздкими автокріслами і бустерами. Це пристосування зберігає вільний простір на сидінні автомобіля
Застосовується в будь-якій моделі автомобіля

Є можливість використання на передньому сидінні, так і на задньому
Доступна ціна
Невисока вартість в порівнянні з іншими фіксуючими товарами
Адаптер паска безпеки захистить Вас від штрафу 510 грн.
Призначений для дітей від 4 (1 метр) до 12 років
Для поїздок у таксі
Дозволяє не тільки зберігати його в бардачку машини, але і брати його мамам з собою (швидко встановлюється)
Виконано з легкої тканини
Адаптер не сковує рухи дитини під час тривалих поїздок, універсальність пристрою дає можливість використовувати його без додаткових аксесуарів в будь-якій моделі автомобіля
Як це працює?
Адаптер призначений для дітей старше 4 років (ріст 1 метр). Для застосування в комплекті з штатними автомобільними ременями безпеки з кріпленням в трьох точках. Так як штатний ремінь безпеки має обмежені регулювання по висоті, які не підходять для дітей з ростом менше 150 см, то виникає необхідність у використанні додаткових пристосувань. Таким чином, для перевезення дітей необхідно використовувати спеціальні утримуючі пристрої.
Утримуючий пристрій адаптує положення ременя безпеки під зріст дитини: дитина сидить на м'якому і зручному стандартному автомобільному сидінні, а ремінь проходить через плечовий пояс, як у дорослих людей.
Закон вже почав діяти?
Закон набуває чинності на наступний день після публікації - 20 листопада 2019 року.
Який розмір штрафу?
Штраф за перше порушення - 30 неоподатковуваних мінімумів (510 грн). Друге порушення протягом року - 50 мінімумів (850 грн).
За перевезення дітей без автокрісла буде передбачено адміністративну відповідальність. До ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення додадуть частини 10 і 11 про адмінвідповідальність за порушення правил перевезення дітей. Такі справи розглядатиме Нацполіція.
До якого віку дітей потрібно возити в автокріслі?
За правилами дорожнього руху, дітей до 12 років і зростом до 145 см не можна перевозити без спеціальних засобів, які "дозволяють пристебнути їх пасками безпеки, які передбачає конструкція автомобіля". Дітей до 16 років не можна перевозити в кузові вантажівки, організовані групи дітей можна перевозити лише в світлий час доби. Хоча заборона діє вже понад 10 років, ніякого штрафу за порушення цих правил не було. Єдиний штраф - за непристебнутий пасок безпеки - раніше складав 51 грн.
Як тепер їздити з дитиною в таксі?
Купити адаптер паску безпеки або носити з собою автокрісло чи шукати службу, що надає послугу автокрісел (що дуже малоймовірно).
Відгуки
До кінця акційного періоду:
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Адаптер паска безпеки
Звичайна ціна: 265 грн. Ціна сьогодні: 149 грн.
Відправляємо через Нову Пошту, накладеним платежем. Час доставки 2-3 дні. В комплект входить адаптер 1 шт.